Listy osób na szkolenia w dniach 19.11 i 26.11

 

Listy radców prawnych zakwalifikowanych na szkolenia w dniach:

Szkolenie w dniu 19.11.2016 r.:

L.p. Nazwisko i imię Numer wpisu
1 Bajorek Dariusz Rz-K-408
2 Brożyna Dagmara Rz-P-180
3 Ciepielowski Antoni Rz-448
4 Czarnik - Golesz Maria Rz-500
5 Darbik Maria Rz-P-122
6 Dolecka Joanna Rz-1001
7 Domaradzki Mateusz Rz-1002
8 Dorociak - Kołacz Aneta Rz-532
9 Dubis Paweł Rz-952
10 Dul Joanna Rz-1004
11 Dworzański Damian RZ-K-358
12 Dziuban Agnieszka Rz-K-383
13 Fabińska - Preneta Agnieszka Rz-1007
14 Filip Alicja Rz-K-187
15 Filus Monika Rz-K-330
16 Furtak Andrzej Rz-P-217
17 Gloc - Korecki Małgorzata Rz-P-122
18 Grzeskiewicz Magdalena Rz-939
19 Grześkiewicz Magdalena Rz-939
20 Gutowska Agata Rz-795
21 Jamróz Andżelika KL-T-1016
22 Janiec Kamil Rz-1077
23 Janowska Bogusława Rz-P-143
24 Karnat - Sołtys Magdalena Rz-1014
25 Kasza Anna Rz-K-393
26 Kawalec - Pieczko Iwona Rz-P-216
27 Kąsek Ireneusz Rz-460
28 Kiczek - Gryiel Barbara Rz-K-272
29 Kłosowska Lena Rz-355
30 Knap Paweł Rz-530
31 Koberska - Momot Agnieszka Rz-886
32 Komorek Anna Rz-P-178
33 Kozerski Sebastian Rz-538
34 Krupa Robert Rz-1056
35 Krupska-Kondratko Monika Rz-P-262
36 Krzyśko Małgorzata Rz-747
37 Kuca Agnieszka Rz-603
38 Kulpa- Sznajder Barbara Rz-387
39 Lech - Drupka Katarzyna Rz-945
40 Lechoszest Barbara Rz-K-206
41 Libera Bartłomiej Rz-960
42 Makuch Natalia Rz-1052
43 Margańska Małgorzata Rz-514
44 Marszałek - Kuś Iwona Rz-804
45 Mazurek Anna Rz-1087
46 Mielnik-Hejnowicz Marta Rz-P-247
47 Milo Bożena Rz-P-186
48 Molter Berenika Rz-1028
49 Mościcka - Wójciak Sandra Rz-1089
50 Mróz Szymon Rz-774
51 Niemczyk Ryszarda Rz-K-180
52 Nowak Anna Rz-P-171
53 Pasek Mariola Rz-K-191
54 Pawłowska Maria KL-T-50
55 Pelczar - Sowa Aneta Rz-904
56 Piwowarczy Joanna Rz-1093
57 Plesnarowicz - Durska Ewa Rz-812
58 Pliszyło Jerzy Rz-611
59 Poliszak Jolanta Rz-P-267
60 Poraszka Paweł Rz-K-427
61 Pudło Alicja Rz-K-116
62 Rożek Marcin Rz-995
63 Rychter Bartłomiej Rz-K-419
64 Sawczyszyn Daniel RZ-K 385
65 Sitko Piotr Rz-818
66 Solarska Justyna Rz-909
67 Sondej Roman Rz-503
68 Stabryła- Storek Małgorzata Rz-974
69 Stasienko - Wojdyło Danuta Rz-773
70 Stec Elżbieta RZ-K-65
71 Stelmach Edyta Rz-452
72 Szabarkiewicz Agnieszka Rz-P-224
73 Szemberski Paweł Rz-547
74 Szot Iwona Rz-658
75 Szyszko Karolina Rz-932
76 Świder Piotr Rz-737
77 Terpińska Alina Rz-917
78 Tobiasz Magdalena Rz-942
79 Walczyk Barbara Rz-505
80 Wardęga Adrian Rz-979
81 Wasecki Wojciech Rz-P-175
82 Witalec Agnieszka Rz-616
83 Witalec Waldemar Rz-372
84 Wlazło Dariusz Rz-1103
85 Wojnar Witold Rz-483
86 Wolan Monika Rz-923
87 Wójcik Agnieszka Rz-K-389
88 Wróbel Grzegorz Rz-484
89 Zawada Piotr Rz-521
90 Zawada- Sikora Kamila Rz-1104
91 Zawora Stanisława Rz-243
92 Zdon Jaub RZ-767
93 Zięba Łukasz Rz-K-415
94 Ziobro Aldona Rz-1106
95 Żelazko - Nowosielska Elżbieta Rz-P-167

 

Szkolenie w dniu 26.11.2016 r.:

L.p. Nazwisko i imię Numer wpisu
1 Arkuszewski Krzysztof Rz-559
2 Bajorek Dariusz Rz-K-408
3 Barłowska - Mazur Agnieszka Rz-789
4 Boratyn Izabela Rz-P-232
5 Ciepielowski Antoni Rz-448
6 Cieśla Aneta Rz-987
7 Czarnik - Golesz Maria Rz-500
8 Dolecka Joanna Rz-1001
9 Domagalska Barbara Rz-P-233
10 Dorociak - Kołacz Aneta Rz-532
11 Dubis Paweł Rz-952
12 Dul Joanna Rz-1004
13 Dziuban Agnieszka Rz-K-383
14 Fabińska - Preneta Agnieszka Rz-1007
15 Filip Alicja Rz-K-187
16 Furtak Andrzej Rz-P-217
17 Grzeskiewicz Magdalena Rz-939
18 Grześkiewicz Magdalena Rz-939
19 Hajduk- Witiuk Anna Rz-880
20 Holik Anna Rz-461
21 Jamróz Andżelika KL-T-1016
22 Karnat - Sołtys Magdalena Rz-1014
23 Kasza Anna Rz-K-393
24 Kawalec - Pieczko Iwona Rz-P-216
25 Kąsek Ireneusz Rz-460
26 Kielar Bogusław Rz-K-199
27 Kłosowska Lena Rz-355
28 Knap Paweł Rz-530
29 Koberska - Momot Agnieszka Rz-886
30 Komorek Anna Rz-P-178
31 Kozerski Sebastian Rz-538
32 Krupa Robert Rz-1056
33 Krupska-Kondratko Monika Rz-P-262
34 Krzyśko Małgorzata Rz-747
35 Kubit Janusz Rz-K-183
36 Kucięba Beata Rz-622
37 Kulpa- Sznajder Barbara Rz-387
38 Lechoszest Barbara Rz-K-206
39 Libera Bartłomiej Rz-960
40 Lubelczyk Sylwia Rz-1021
41 Makuch Natalia Rz-1052
42 Margańska Małgorzata Rz-514
43 Marszałek - Kuś Iwona Rz-804
44 Mazgaj Rafał Rz-858
45 Mielnik-Hejnowicz Marta Rz-P-247
46 Molter Berenika Rz-1028
47 Mościcka - Wójciak Sandra Rz-1089
48 Mróz Szymon Rz-774
49 Nędza Dariusz Rz-962
50 Niemczyk Ryszarda Rz-K-180
51 Nowak Anna Rz-P-171
52 Orłowska - Pączek Joanna Rz-964
53 Pasek Mariola Rz-K-191
54 Pawłowska Maria KL-T-50
55 Pelczar - Sowa Aneta Rz-904
56 Pigóra- Bieniek Monika Rz-1092
57 Piwowarczy Joanna Rz-1093
58 Plesnarowicz - Durska Ewa Rz-812
59 Poliszak Jolanta Rz-P-267
60 Poraszka Paweł Rz-K-427
61 Pudło Alicja Rz-K-116
62 Roczniak Marcin Rz-K-418
63 Rożek Marcin Rz-995
64 Rychter Bartłomiej Rz-K-419
65 Słysz-Pittner Dorota Rz-P-159
66 Solarska Justyna Rz-909
67 Sołtys Bogusława Rz-910
68 Sondej Roman Rz-503
69 Stabryła- Storek Małgorzata Rz-974
70 Stasienko - Wojdyło Danuta Rz-773
71 Stec Elżbieta RZ-K-65
72 Stelmach Edyta Rz-452
73 Szabarkiewicz Agnieszka Rz-P-224
74 Szemberski Paweł Rz-547
75 Szot Iwona Rz-658
76 Szot Iwona Rz-658
77 Szydło Sabina Rz-K-431
78 Szyszko Karolina Rz-932
79 Śliż Ewa Rz-916
80 Świder Piotr Rz-737
81 Tobiasz Magdalena Rz-942
82 Walczyk Barbara Rz-505
83 Wardęga Adrian Rz-979
84 Wasecki Wojciech Rz-P-175
85 Witalec Agnieszka Rz-616
86 Witalec Waldemar Rz-372
87 Wojnar Witold Rz-483
88 Wójcik Agnieszka Rz-K-389
89 Wróbel Grzegorz Rz-484
90 Zawada Piotr Rz-521
91 Zawada- Sikora Kamila Rz-1104
92 Zdon Jaub RZ-767
93 Ziobro Aldona Rz-1106
94 Ziobro Anna Rz-983
95 Żelazko - Nowosielska Elżbieta Rz-P-167

 

 

 

 

 

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Rzeszowie, 35-016 Rzeszów, ul.Hoffmanowej 8, tel. 17 864 21 08
Solveo.CMS