Pryzpomnienie o Spotkaniu Mikołajkowym

W nawiązaniu do ogłoszenia z dnia 21 grudnia 2016 r. pragniemy przypomnieć, że Rada Okręgowej Izby Radców Prawnych w Rzeszowie wraz z Komisją spraw socjalnych, sportu i integracji serdecznie zapraszają członków naszego samorządu: Koleżanki i Kolegów radców prawnych, aplikantów radcowskich OIRP w Rzeszowie – wraz z dziećmi i wnukami, na spotkanie Mikołajkowe, które odbędzie w siedzibie Rady OIRP w Rzeszowie, przy ul. Hoffmanowej 8, w dniu 7 stycznia 2017 r. o godz. 10:00.

W ramach spotkania przewidziano wizytę Mikołaja wraz z elfem, który będzie wręczał prezenty dzieciom, dodatkowe atrakcje: gry i zabawy oraz muzyka dla dzieci. Mile będą widziane dzieci przebrane w kostiumy karnawałowe.

Koszty poczęstunku oraz oprawy artystycznej pokrywa Rada OIRP w Rzeszowie.

Natomiast prezenty dla dzieci/wnuków przygotowują i dostarczają rodzice/dziadkowie, przy czym bardzo prosimy aby prezenty miały wartość nie przekraczającą kwoty 40.00 zł, a tym samym miały charakter symboliczny i skromny oraz były niewielkich rozmiarów. Prezenty prosimy dostarczyć do Biura OIRP w Rzeszowie, najpóźniej do 5 stycznia 2017 r.

Dla rodziców/dziadków, którzy nie zdążą z przygotowaniem prezentu dla dzieci/wnuków, istnieje możliwość przygotowania gotowych prezentów, do podanej wyżej kwoty. Osoby wyrażające chęć skorzystania z tej propozycji, proszone są o kontakt z r.pr. Anną Nowak, do dnia 3 stycznia 2017 r. do godz. 10:00.

Zapisy za pośrednictwem Biura Okręgowej Izby Radców Prawnych w Rzeszowie drogą telefoniczną lub e-mailową do dnia 30 grudnia 2016 r. Ilość miejsc ograniczona.

Szczegółowych informacji udziela r.pr. Anna Nowak, nr tel. 601 169 230.

Jednocześnie przypominamy o trwającej akcji charytatywnej dla domów dziecka i domów samotnej matki, w ramach której zbieramy książki, zabawki, przybory szkolne i odzież dla dzieci.

Dary te przyjmować będziemy również podczas Spotkania Mikołajowego w dniu 7 stycznia 2017 r.

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Rzeszowie, 35-016 Rzeszów, ul.Hoffmanowej 8, tel. 17 864 21 08
Solveo.CMS