Lista aplikantów

Aplikanci 1 roku

  • Bąk Mateusz
  • Bonowicz-Gniewek Anna
  • Brymora Łukasz
  • Czapla Iwona Anna
  • Czubernat Anna
  • Duplaga Szymon
  • Górski Piotr
  • Grochola Monika
  • Gutowska Paulina Justyna
  • Hoehne Justyna
  • Klejment Wiktoria
  • Knap Klaudia
  • Krupa Konrad Jakub
  • Kubicka Sylwia
  • Lupa Aldona Dominika
  • Malig Mateusz
  • Martko-Mazur Katarzyna Maria
  • Michalik Grzegorz Tomasz
  • Możdżeń Miron Maksymilian
  • Mrozek Katarzyna
  • Pocica Adrian
  • Pudełkiewicz Patrycja Konstancja
  • Rzeszut Agnieszka
  • Sagan Marta
  • Siwarska Kamila Aleksandra
  • Skiba Marcin
  • Snopek Barbara Katarzyna
  • Sobek Dorota
  • Szałajko Edyta
  • Szeremeta Sylwia
  • Szot Beata
  • Szott Karolina
  • Świder Joanna Maria
  • Trojanowski Maciej
  • Trznadel Aleksandra Renata
  • Walczyk Nina
  • Wiater Rafał
  • Wilk Tomasz Józef
  • Wit Maciej
  • Wojdyło Justyna
  • Wojdyło Sylwia
  • Wójcik Michał
  • Zielińska Jagoda
  • Zimoląg Ewa
  • Znamirowski Jakub

Aplikanci 2 roku

  • Adamczyk Małgorzata
  • Bachnacki Kamil Mateusz
  • Badalyan Arman
  • Bąk Szymon
  • Bednarz Mateusz Czesław
  • Błaszczyk-Mastaj Karolina Julia
  • Błażejewska Natalia Anna
  • Buczak Sławomir
  • Foremny Gabriela Teresa
  • Garncarska Katarzyna
  • Jodłowska Monika Ewa
  • Kazienko Marcin Zbigniew
  • Kisielewicz Aleksander
  • Koprowicz Ewelina Anna
  • Koterbicki Krystian Damian
  • Krajewska Justyna
  • Kugla Olga Wiesława
  • Kujawska Monika
  • Kusiak Paulina
  • Leniard Paulina Anna
  • Longosz Krystian Cezary
  • Łyda Piotr Szczepan
  • Majkut Aneta
  • Malik Magdalena Kinga
  • Markiewicz Dariusz Józef
  • Myk Dariusz Andrzej
  • Nobis Anna Aleksandra
  • Palcowska Ewa Maria
  • Pankiewicz Michał Mariusz
  • Piecuch Ewelina Agnieszka
  • Pieniążek Agnieszka
  • Piękoś Ewa
  • Pięta Jędrzej Michał
  • Popek Katarzyna Natalia
  • Sawicka Katarzyna Karolina
  • Setnik Mateusz
  • Skrzypek Damian
  • Sołek Daria Elżbieta
  • Stącel Aleksandra
  • Stępień Aleksandra Maria
  • Studniarz Barbara Alicja
  • Szczepańska Dominika Maria
  • Turek Alicja Anna
  • Uchman Wojciech
  • Wasylik Justyna Anna
  • Wiatr-Tokarska Ewelina
  • Wojciechowska Anna Maria
  • Wołkowicz Adam Mikołaj
  • Zawitkowska Kamila Wiktoria
  • Żabicka Agnieszka

Aplikanci 3 roku

  • Bajek Monika Weronika
  • Banaś Mateusz
  • Bąk Katarzyna Maria
  • Belcik Natalia Izabela
  • Belcyr Karolina Janina
  • Borkowska Ines Agata
  • Borkowski Piotr Stanisław
  • Boś Marcin
  • Broda Marzena Marta
  • Buczko Wojciech
  • Chaber Klaudia Maria
  • Czyżyński Piotr
  • Drapała Maria
  • Fido Ewelina Kinga
  • Gagat Natalia Lutosława
  • Głąb Paweł Mariusz
  • Głąbień-Janik Olga
  • Guzik Anna Maria
  • Hajduga Justyna Dorota
  • Hawro Katarzyna
  • Hejnowicz Bartłomiej
  • Hoffman Dawid
  • Jasińska-Kozioł Natalia Paula
  • Kalinowska-Hornecka Marta
  • Kalisz Dawid
  • Kania Karolina
  • Kasperska Monika Stanisława
  • Kasprzyk Kamil Mateusz
  • Kiszka Agnieszka
  • Kmiecik Piotr
  • Kołodziej Kamil
  • Komórek Agnieszka Sylwia
  • Kretowicz Paulina
  • Krzeszowska Karolina
  • Kuczek Aurelia
  • Kuffner Paweł Grzegorz
  • Kumorek Marcin Mikołaj
  • Kwoka-Bauer Izabela
  • Laska Joanna Katarzyna
  • Leszkiewicz Miłosz Józef
  • Lustyk Kamila Konstancja
  • Łajtar Beata Małgorzata
  • Macek Anna
  • Malik Jakub
  • Marć Mariusz Stanisław
  • Mazur Ewa Grażyna
  • Mazur Monika Małgorzata
  • Mierzwa-Sowa Natalia
  • Mizgiel Karolina Anna
  • Młynarczyk Joanna
  • Możdżeń Seweryn
  • Niżnik-Perkołup Sylwia Agnieszka
  • Odrobińska Marzena
  • Olszewski Konrad Gabriel
  • Ożóg Sławomir
  • Pałys Paulina
  • Pańko Bartosz Marian
  • Pasek Katarzyna
  • Piech Katarzyna
  • Płoskoń-Gwóźdź Marta Anna
  • Poborca Dawid
  • Potoczny Krzysztof Paweł
  • Rozborska Dominika Stanisława
  • Rybak Aleksandra Anna
  • Sadowy Anna
  • Sawiński Jakub Krzysztof
  • Sawka Ewa
  • Serkis Aleksandra Teresa
  • Sobocka Katarzyna Jolanta
  • Solecka-Zdun Ewelina
  • Sowa Barbara Paulina
  • Stapińska Marcelina Magdalena
  • Syniec Robert
  • Szmuc Piotr Tadeusz
  • Szyndlar Jadwiga
  • Ślemp Paulina
  • Świder Magdalena Joanna
  • Tomasiewicz-Parat Agnieszka
  • Tuleja Przemysław Piotr
  • Tymuła Dominik
  • Wajler Monika Żaneta
  • Wal Grzegorz Władysław
  • Waltoś-Kaczor Katarzyna Zuzanna
  • Wilczyński Maciej Jakub
  • Wilkos Sławomir Franciszek
  • Wołk Paweł
  • Wójcikiewicz Paweł Władysław
  • Zajdel Grzegorz
  • Żołnowska Izabela Teresa

Aplikanci 4 roku

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Rzeszowie, 35-016 Rzeszów, ul.Hoffmanowej 8, tel. 17 864 21 08
Solveo.CMS